Swepac l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Swepac l Sosnowiec - Lasobud

PRODUKTY
SWEPAC
Swepac to szwedzka firma posiadająca bogate doświadczenie w produkcji maszyn. Opracowanie produktów oraz ich montaż odbywa się w naszym zakładzie w Ljungby w Szwecji. Opracowanie oraz prace konstrukcyjne są ukierunkowane na tworzenie funkcjonalnych i ergonomicznych  produktów charakteryzujących się najwyższą jakością pod względem doboru materiałów i głębokim przemyśleniu cyklu ekologicznego i środowiska pracy.
Nasze produkty są użytkowane przez największe firmy zajmujące się wypożyczaniem maszyn w Europie, jak i również większych i mniejszych wykonawców.

Dialog z klientami zapewnia dobre podstawy do poprawiania istniejących i projektowania nowych maszyn.

Firmy zajmujące się wypożyczaniem maszyn oraz ich klienci mają wysokie wymagania dotyczące trwałości i jakości produktów. Przekazują nam cenne wskazówki, które wykorzystujemy podczas opracowywania nowych produktów.

W wyniku próśb klientów, rozszerzamy naszą ofertę o produkty do obróbki betonu. Wprowadzenie na rynek nowego segmentu produktów będzie miało miejsce na wystawie BAUMA w 2013 r.

Firma Swepac posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001. Ale nasze ambicje sięgają o wiele wyżej. Naszą główną grupą klientów są najbardziej wymagające firmy – firmy zajmujące się wypożyczaniem maszyn, które ponad wszystko chą otrzymywać produkty o wysokiej jakości.

Staramy się uważnie przysłuchiwać opiniom klientów i szybko reagować – aby w dalszym stopniu ulepszać nasze produkty. Do pracy wykorzystujemy oczywiście między innymi program CAD oraz współpracujemy z konsultantami zewnętrznymi i projektantami branżowymi w celu tworzenia najlepszych rozwiązań, zarówno z perspektywy klienta, jak i producenta.

Produkcja
Nasze produkty wytwarzamy w Ljungby w Szwecji, na obszarze o dużym doświadczeniu w zakresie produkcji maszyn. Duch przedsiębiorczości i innowacji jest w nas głęboko zakorzeniony. Wiedza na temat zagęszczania gruntu i asfaltu w firmie Swepac sięga ponad 40 lat wstecz i zawsze napędzała nas w opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań.

Starannie dobierani dostawcy
Komponenty są wykonywane przez dostawców wybranych na podstawie zapewnionej jakości dostaw, celów środowiskowych oraz źródeł materiałów, którzy stale współpracują z firmą Swepac w zakresie dalszego dopracowywania produktów końcowych.

Konstrukcja i opracowanie
Wszystkie produkty firmy Swepac są projektowane i produkowane dla przemysłu zajmującego się wypożyczaniem maszyn. Trwałe ramy, niezawodne silniki oraz powiększone filtry powietrza demonstrują nasz sposób myślenia. Dla potrzeb ułatwienia transportu naszych produktów, maszyny wyposażane są w duże, dogodnie umieszczone uchwyty dźwigowe.

Swepac oferuje szeroką gamę produktów z  różnymi wersjami silników do różnych zastosowań. Nasze modele maszyn są wszechstronne i łatwe w obsłudze. Są również trwałe i niezawodne, co oznacza niższe koszty obsługi i konserwacji.
Zagęszczarki gruntu firmy Swepac posiadają ocynkowaną powłokę. Maszyny do obróbki betonu są wyposażone albo w ramę i uchwyty ocynkowane elektrolitycznie (zacieraczka) albo ramę aluminiową, powlekaną proszkowo (belki wibracyjne SVM).
Wszystkie nasze produkty są dobrze zabezpieczone przed korozją i rdzą dzięki zastosowaniu wysokiej jakości powłok.
PEŁNA OFERTA PRODUKTÓW - WWW.SWEPAC.SE/PL
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego