Pubert l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Pubert l Sosnowiec - Lasobud

PRODUKTY > CEDRUS
PUBERT
PUBERT - WIODĄCA FIRMA NA CAŁYM ŚWIECIE.
Światowy lider w opracowywaniu koncepcji i produkcji maszyn do prowadzenia prac w ogrodzie.
Pubert oferuje nowoczesne maszyny do spulchniania dużych powierzchni ziemi. Wszystkie urządzenia firmy Pubert produkowane sa z dbałością o szczegóły, a także z myślą bezpiecznego użytkowania. Materiały z których są wykonana urządzenia są odporne i przystosowane do ciężkich prac.

NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI ZIEMI: DŁUGA HISTORIA W PUBERT CY.
Pubert jest firmą rodzinną z Vendee, jej historia rozpoczęła się w 1840 roku. W tym czasie firma produkowała pługi. W 1960 roku firma zaczęła rozwijać niektóre akcesoria do pielęgnacji ogrodów i wyprodukowała swoją pierwszą glebogryzarkę w 1976 roku.

Firma rozwinęła się i stała się w 2007 r. pierwszym światowym producentem glebogryzarek. Następnie firma kontynuowała dywersyfikację, kupując spółki Kiva i Roques & Lecoeur, a także dodawała do swojej produkcji zgniatarki, rozdrabniacze gałęzi. W 2014 r. Uruchomiono wiele innowacyjnych, komfortowych i wydajnych odśnieżarek.

ROZWÓJ OPARTY NA INNOWACJACH I SKONCENTROWANY NA CZŁOWIEKU
Firma opracowała (dzięki swojemu doświadczeniu w przygotowaniu gleby) nowe technologie do produkcji maszyn, które są ciągle bardziej wydajne, przyjazne dla użytkownika i odporne na warunki atmosferyczne. W ten sposób firma Pubert stworzyła pierwszy model ze sprzęgłem pneumatycznym, zapewniającym nieporównywalną wygodę użytkowania. W roku 2009 stworzyła pierwszą glebogryzarkę akumulatorową i pierwszą glebogryzarkę o zmiennej prędkości w 2012 roku. Ta wiedza i zdolność innowacyjna tkwi w jakości personelu prowadzącego naszą firmę w Vendee we Francji.

Oferta urządzeń firmy Pubert obejmuje:

  • Glebogryzarki spalinowe
  • Wertykulatory spalinowe
  • Kosiarki mielące
PEŁNA OFERTA PRODUKTÓW - http://cedrus.com.pl
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego