Ogrody l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Ogrody l Sosnowiec - Lasobud

PARTNERZY
Ogród cztery pory roku - Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe
Ogrody z charakterem

Firma powstała z dwóch idei: doświadczenia, precyzji oraz poczucia estetyki, piękna i funkcjonalności. Proponujemy sam projekt, ale i wszystkie prace związane z jego realizacją i utrzymaniem. Dobry projekt oparty na pomyśle i praktyce to uniknięcie wielu kosztownych i psujących efekt błędów.
Projektujemy zarówno pojedyncze rabaty, balkony, jak i proponujemy zagospodarowanie całego terenu wokół domu. To od Ciebie zależy, jaki charakter będzie reprezentował Twój ogród (styl formalny, nowoczesny, wiejski, śródziemnomorski, kolonialny, dalekowschodni  - wybierz ten, który jest Ci najbliższy).
Dbamy o to, by stworzona przez nas wizja była atrakcyjna przez cały rok, zgodna z kolorystycznymi upodobaniami, dostosowana do możliwości klimatycznych i glebowych, podzielona na funkcjonalne wnętrza.

Nasze projekty obejmują inwentaryzację istniejących elementów, dokumentację fotograficzną: terenu i otoczenia; tak, aby całość ze sobą współgrała, projekt techniczny, aksonometrię, przekrój, wizualizację - spacer po ogrodzie w 3D, kosztorys. Całość opatrujemy bogatym opracowaniem dotyczącym wymagań roślin, pór ich kwitnienia, sposobów nawożenia. Nie zabierzemy Cię tylko w spacer po wirtualnym ogrodzie. Pamiętaj dobry projekt zaczyna się od deski kreślarskiej, papieru milimetrowego i ołówka. Musi być nie tylko ogrodem Twoich marzeń, lecz przemyślanym pomysłem.

Idąc za oczekiwaniami klienta i dysponując fachową kadrą wysuwamy także propozycję wszechstronnego wykonawstwa, łącząc praktykę z ideą.
Zakres naszych prac obejmuje: niwelację terenu, drenaż, nawierzchnie (bruk, granit, kamień) odwodnienie, elementy wodne (kaskady, strumienie, oczka wodne, stawy, fontanny), nasadzenia, wykonanie trawników, oświetlenie, budowę małej architektury (tarasy, werandy, szopy, przybudówki, patia, pergole, wiaty, trejlaże, altany, place zabaw, grille, skalniaki.
To daje możliwość stworzenia indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru ogrodu, Twojego zewnętrznego domu.

Nie dysponując dużą ilością czasu lub woląc powierzyć usługi porządkowe i ogrodnicze profesjonalistom pomyśl o nas. Świadczymy usługi w tym zakresie oferujemy całoroczną pielęgnację (tworzenie rabat, rabat wzniesionych, koszenie, wycinkę, aerację, werykulację, opryski, nawożenie, zabezpieczanie roślin). Chcemy, by ogród cieszył Cię cały rok i wciąż od nowa zaskakiwał i zachwycał.

Ogród cztery pory roku
Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe
ul. Naftowa 61/41
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-217-22-15
E-mail: biuro@ogrod4pory.pl
Nr tel.: +48 502-478-487, 506-044-763
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego