Silniki Loncin l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Silniki Loncin l Sosnowiec - Lasobud

PRODUKTY > SILNIKI
SILNIKI SPALINOWE LONCIN
Firma Loncin jest producentem wysokiej jakości silników spalinowych w układzie wału pionowym w zakresie mocy 4-27HP (kosiarki, ridery, traktorki ogrodnicze) i poziomym 2,5-22HP (glebogryzarki, maszyny budowlane, agregaty, pompy) oraz silników zimowych 6-14HP stosowanych w odśnieżarkach.
Loncin produkuje silniki najwyższej jakości nie odbiegające swym wykonaniem od produktów największych światowych producentów czołowych marek, jako jedyna firma produkująca w Chinach zapewnia pełen zakres oferowanych mocy i wszystkie najpopularniejsze rodzaje silników spalinowych jest więc fabryką kompletną, ukierunkowaną na rozwój i jakość.
Stała współpraca z najlepszymi światowymi producentami i kooperantami, silny nacisk na jakość i korzystna cena produktów sprawiają że Loncin szturmem zdobył rynki światowe, szczególnie te najbardziej wymagające - amerykański i europejski, zyskując wielu zadowolonych użytkowników.

Klienci na całym świecie docenili nasze silniki i przede wszystkim to, że świetnej jakości silnik wcale nie musi być bardzo drogi! Szanowny Kliencie- sprawdź i przekonaj się sam!
Silniki LONCIN stosowane w urządzeniach i maszynach przemysłowych możemy podzielić na dwa rodzaje ze względu na układ wału napędowego:

1. Silniki spalinowe z wałem napędowym równolegle położonym do podstawy silnika z możliwością zastosowania różnych wariantów końcówek wału napędowego.

Zastosowanie: agregaty prądotwórcze, motopompy, myjki, glebogryzarki, zagęszczarki, stopy wibracyjne, zacieraczki, piły spalinowe i wiele innych urządzeń.

Zalety: kompatybilność, niezwykle duża wydajność, bardzo dobra jakość oraz przystępna cena, zwarta konstrukcja, prosty montaż, estetyczny wygląd, mała waga.

Charakterystyka silników: benzynowe, czterosuwowe, jedno i dwucylindrowe, górnozaworowe – OHV, od mocy 4 do 22HP i pojemnościach od 100 do 690cm3, o lekkiej wadze oraz kompaktowej konstrukcji silnika. Możliwość wyboru rozruchu: ręczny lub elektryczny, rozbryzgowe smarowanie, czujnik poziomu oleju – kontrola stanu, filtr wstępny przed filtrem powietrza.

Podział silników:
Silniki serii G pojemności od 120 do 420cc ogólnego przeznaczenia stosowane we wszystkich urządzenia od zagęszczarek poprzez agregaty prądowtwórcze do pił i innych stacjonarnych urządzeniach.
Silniki serii L pojemności od 100 do 620cc zmieniona konstrukcja dolotu powietrza oraz tłumika idealnie sprawuje się z agregatami skoczkami oraz urządzeniami w których przy pracy występuje wysokie zapylenie oraz drgania.
Seria FS silniki Snow stosowane tylko w odśnieżarkach.

2. Silniki spalinowe z wałem napędowym w prostopadłym ułożeniu do podstawy silnika zwane silnikami z pionowym wałem. Pojemności od 140 do 803cm3, jedno i dwucylindrowe o mocach od 4 do 27HP. Do tych silników również możemy zastosować różne warianty końcówek wału napędowego.

Zastosowanie:
Te silniki pracują głównie w traktorach ogrodniczych, agregatach prądotwórczych, kosiarkach do trawy, zamiatarkach i niektórych glebogryzarkach.

Zalety: bezpiecznie zabudowane, wszystkie wirujące części są osłonięte, zwarta konstrukcja, małe gabaryty, nieduża waga, estetyczny wygląd, przystępna cena, bardzo dobra jakość, prosty montaż, łatwy rozruch poprzez zastosowanie gaźnika z automatycznym ssaniem, elektroniczny zapłon, zastosowanie żeliwnych tuleji w cylindrach znacznie wydłużających długość pracy silnika.

Charakterystyka silników:
Kompaktowa konstrukcja silnika, lekka waga, rozruch ręczny lub elektryczny, rozbryzgowe smarowanie, czujnik poziomu oleju - to gwarantuje na bieżąco kontrolę jego stanu, filtr wstępny przed filtrem powietrza, zastosowanie żeliwnych tulei w cylindrach znacznie wydłużających długość pracy silnika.
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego