Ferris l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Ferris l Sosnowiec - Lasobud

PRODUKTY > CEDRUS
FERRIS
Kosiarki Ferris o ZEROWYM PROMIENIU SKRĘTU
Twórcy marki Ferris zobowiązali się zapewnić swoim produktom trwałość i zobowiązanie to jest aktualne do dzisiaj, a towarzyszy mu historia imponujących innowacji. Od pierwszej w branży kosiarki pchanej z napędem hydrostatycznym po pierwszy, i jak dotąd jedyny, w branży opatentowany układ zawieszenia do kosiarek samojezdnych, Ferris nieustannie wprowadza innowacje.

To zobowiązanie odróżnia nas od innych producentów, a użytkownikowi pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Szczycimy się tym, że konstruujemy niezawodne profesjonalne kosiarki, które od lat okazują się bardziej wydajnie od innych, zapewniając przy tym najwyższą jakość koszenia. Poza tworzeniem kosiarek przeznaczonych do pracy przez długie lata, bez przerwy poszukujemy sposobów nie tylko na ulepszenie naszych produktów, ale także podniesienie poziomu zadowolenia naszych klientów.

Wiemy, że wybór odpowiedniej maszyny jest najważniejszy, dlatego nie wystarcza nam maksymalne wykorzystanie każdej minuty jej pracy w terenie.
JAK TO DZIAŁA?
Nasz opatentowany układ zawieszenia umożliwia niezależne poruszanie się każdego koła w górę i w dół, co rekompensuje nierówności trawnika. Urządzenie tnące kosiarki jest podwieszone, unosząc się i opuszczając wraz z kołami maszyny.

System ten eliminuje wstrząsy, co daje nam wysoki komfort pracy operatora, koszenie ze stałą prędkością, stabilność i wydłużony czas eksploatacji maszyny.

SPRAWDZONE ZAWIESZNIE™
Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy też musisz zadbać o swój przydomowy trawnik kosiarki Ferris dzięki opatentowanej technologii zawieszenia dają zauważalną poprawę wydajności podczas koszenia. Zespół inżynierów opracował system dzięki, którym Ferris spełnia potrzeby operatora i stanowi rozwiązanie do pracy w trudnym terenie.

WYJĄTKOWA OPATENTOWANA FUNKCJA
Opatentowany system zawieszenia IS® to ekskluzywna funkcja, która stawia markę Ferris na dużo wyższym poziomie niż konkurencja. Już sam ten układ niesie użytkownikom wiele korzyści, od większego komfortu po zwiększenie wydajności. Ferris myśli o wszystkim!

PRECYZYJNE KOSZENIE DZIĘKI DOSTOSOWANIU DO UKSZTAŁTOWANIA TERENU
Urządzenie tnące porusza się wraz z niezależnym zawieszeniem IS®, dostosowując się do nierówności terenu. Dlatego podczas jazdy po wybrzuszeniu terenu, zawieszenie dostosowuje się do kształtu podłoża, minimalizując jego uszkadzanie i maksymalnie zwiększając przyczepność, dzięki czemu uzyskuje się stałą, najwyższą jakość cięcia. Takie zawieszenie jest również korzystne dla podwozia, ograniczając obciążenie udarowe.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ I MOŻLIWOŚCI
Wielu operatorów kosiarek nie zdaje sobie sprawy z faktu, że pracując na nierównym terenie, zwalniają. System zawieszenia IS® Ferris pozwala na zachowanie stałej prędkości pracy przez operatora, eliminując wstrząsy powstałe w wyniku pracy na nierównym terenie. Układ zawieszenie IS® zaprojektowano w taki sposób, by absorbował uderzenia i drgania wywołujące u operatora zmęczenie. Większy komfort przekłada się na większą satysfakcję z pracy i wyższą wydajność.

SPECJALIŚCI W DZIEDZINIE PROFESJONALNEGO KOSZENIA
W branży, w której wydajność w stosunku do kosztu inwestycji staje się coraz ważniejsza, bezpośredni związek między komfortem operatora i wielkością koszonego obszaru jest godny uwagi przy zakupie nowego sprzętu. Zawieszenie Ferris IS® zmniejsza obciążenie udarowe podwozia, zapewnia operatorowi najwyższy komfort, pozwala szybciej kosić, jest bardziej stabilne i zwiększa ogólną trwałość użytkową kosiarki. Dlatego marka Ferris nazywana jest specjalistą w dziedzinie profesjonalnego koszenia!

KOMFORT
Wyjątkowy układ zawieszenia Ferris absorbuje uderzenia i drgania powodujące zmęczenie operatora. Większy komfort przekłada się na satysfakcję z pracy i wyższą wydajność. Technologia zawieszenia IS® dostępna jest w wybranych modelach.
System iCD
Innowacyjny system tnący iCD™ pozwala na lepsze odprowadzenie strumienia powietrza i wysoką jakość cięcia. Nachylenie urządzenia tnącego zmusza trawę do pochylenia się ku przodowi, aby później mogła się odpowiednio ułożyć nim zostanie ścięta przez noże. Nowy system cięcia iCD™ oferuje niezrównaną jakość.

  • Wzmocniona krawędź przednia zapewnia ochronę urządzenia w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenie.
  • Wielowarstwowa konstrukcja ze stali o dużej grubości gwarantuje maksymalną wytrzymałość.
  • Osłona przed zabrudzeniem kół pasowych utrzymuje wilgoć i kurz z daleka, wydłużając trwałość łożysk.
  • Punkt centralny jest przesunięty, optymalizując przepływ powietrza przy wyrzucie.
  • Pochyła przednia krawędź umożliwia unoszenie trawy w obudowie urządzenia przed jej kontaktem z ostrzami noży.
  • Schodek ułatwia wsiadanie i wysiadanie z maszyny.
  • Mocne stalowe noże Marbain® o grubości 6 mm.
  • Wyjmowana bez trudu wkładka mieląca.
PEŁNA OFERTA PRODUKTÓW - http://cedrus.com.pl
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego