Cedrus l Sosnowiec - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Ogrodowego Elektronarzędzi

Przejdź do treści

Menu główne:

Cedrus l Sosnowiec - Lasobud

PRODUKTY > CEDRUS
CEDRUS
CEDRUS to jeden z największych w Polsce dystrybutorów maszyn ogrodniczych oraz części  i akcesoriów dla lasu i ogrodu. Naszym celem jest zaopatrzenie klientów w najwyższej jakości wyroby, od najlepszych dostawców na świecie, w jak najbardziej konkurencyjnych cenach.

Na początku zajmowaliśmy się dystrybucją pilarek spalinowych i części zamiennych. Od 2007 roku mamy w ofercie maszyny importowane. Każdego roku poszerzamy nasz asortyment, by jak najlepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Wszystkie nasze urządzenia spełniają niezbędne europejskie normy i posiadają odpowiednie certyfikaty.
W 2014 zostaliśmy częścią dużej polskiej grupy kapitałowej. Jesteśmy aktualnie najszybciej rozwijającą się firmą w branży ogrodniczo-leśnej w naszym kraju, z najbardziej kompleksową ofertą.

Posiadamy w sprzedaży ponad 100 maszyn oraz ponad 10 000 części i akcesoriów. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem ponad 50 renomowanych marek, od ponad 80 producentów z całego świata, głównie na zasadach wyłączności.

Od 2016 roku rozwijamy także linię produktów pod własną marką.
W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla Ciebie. Proponujemy zarówno maszyny przeznaczone do użytku profesjonalnego, jak i domowego, części zamienne do tych maszyn, części do bardzo wielu innych urządzeń funkcjonujących na rynku, akcesoria, materiały eksploatacyjne, artykuły BHP, narzędzia itp.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę i nasze produkty? Oto co nas cechuje i wyróżnia spośród innych firm na rynku:

  • Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży
  • Zatrudniamy wysoko wykfalifikowaną kadrę -ponad 25 zaangażowanych osób, w tym 6 przedstawicieli handlowych
  • Zapewniamy o kompleksową ofertę od najdrobniejszych podzespołów po komercyjne traktory ogrodniczy
  • Starannie dobieramy najwyższej jakości produkty
  • Wysyłamy codziennie z centralnego magazynu kilkaset przesyłek do całego kraju, gwarantując dostawę w ciągu 24 godzin od daty zamówienia
  • Dbamy o innowacje i nowości: mamy już w ofercie m.in. bezobsługowe roboty - kosiarki automatyczne czy ekologiczne produkty bateryjne
  • Oferujemy szeroki pakiet szkoleń dla dilerów i pracowników
  • Umożliwiamy testowanie maszyn – organizujemy i bierzemy udział w kilkudziesięciu rocznie pokazach działania naszych urządzeń

Marki firmy CEDRUS:
3M, AGRIA, AGRINOVA, ARIENS, BAHCO, BRIGGS&STRATTON, CEDRUS, CIFARELLI, CRAFTSMAN, FERRIS, FISKARS, FUCHS, HAIX, IBEA, KAAZ, KOHLER, LONCIN, MASPORT, MOBIL, MOTOR JIKOV GREEN, NGK, PEERLESS, PFERD, PUBERT, RATIOPARTS, RATO ROTARY, SARP, SIMPLICITY, SPEED GROUP, TECOMEC, TILLOTSON, TOPSUN PRO, TRILINK, TROLLA, WALBRO, WEIBANG, WORX, ZAMA.
PEŁNA OFERTA PRODUKTÓW - http://cedrus.com.pl
 
Copyright 2018. Lasobud - All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego